KRANIOSAKRÁLNÍ BIODYNAMIKA

O metodě

Kraniosakrální biodynamika (zjednodušeně "kranio") je neinvazivní klidová doteková metoda práce s lidským tělem. Vytváří podmínky, ve kterých se lidské tělo a jeho nervový systém může zcela uvolnit a dostává se do hlubokého klidového stavu. Nervový systém se během ošetření přepne ze stavu ochrany do stavu obnovy a regenerace. V těchto podmínkách pak tělo dokáže spouštět samoozdravné procesy.

Samoozdravné procesy v těle probíhají běžně a mnohdy si jich ani nevšimneme. Například během spánku se tělo dokáže zregenerovat z únavy a bolesti z předchozího dne. Když se zraníme, tak se naše tkáně, pokožka i cévy dokáží po určité době zacelit. Zlomená kost dokáže znovu srůst. Tělo samo sebe čistí od toxických látek. Imunitní systém dokáže bojovat s nákazami. Naše buňky se stále regenerují, staré odumírají a vznikají nové.

Samoozdravné procesy jsou řízeny naším podvědomím a nervovým systémem. V našem běžném životě však nemají dostatek prostoru. Kraniosakrální biodynamika je dokáže výrazným způsobem podpořit a zesílit.


Podrobnější informace o samozdravném procesu, nervovém systému a naší psychice naleznete v Příručce pro klienty na úvodní straně. 

Copyright © 2018-2020 Daniel Kadlec